خدمات

تیم آب‌نشان در ارائه محصولات لوله و اتصالات آب ،فاضلاب و گازی به تجربه های فراوانی دست پیدا کرده ،یکی از این تجربه ها نیاز مصرف کنندگان لوله و اتصالات به استاد کار ماهر جهت نصب و اجراء لوله کشی آب و فاضلاب می باشد.

ارائه خدمات لوله کشی آب و فاضلاب

تیم آب نشان با بکار گیری نیروهای متخصص و با تجربه در زمینه تاسیسات بهداشتی ،شروع به ارائه خدمات لوله کشی آب و فاضلاب نموده است.شما عزیزان در ادامه این نوشته با ما باشید تا از محاسن این خدمت شما را مطلع سازیم.

یکی از محاسن خدمات لوله کشی همراه با فروش محصولات این است که هرگونه اختلالی در لوله ها و یا اتصالات بوجود آید ،توسط شرکت آب نشان گارانتی شده و خدمات پس از فروش خدمت شما عزیزان ارائه می گردد.

یکی دیگر از محاسن کار با تیم آب‌نشان،ارائه محصولات اصلی با تخفیف مناسب و با قیمت نمایندگی ها می باشد.چون تیم آب‌نشان دارای نمایندگی فروش می باشد ،تمامی محصولات با قیمت عمده فروشی خدمت عزیزانی که ،مسئولیت لوله کشی ساختمانشان را به ما سپرده اند ارائه می گردد.

چشم انداز آب‌نشان

یکی از اهداف و چشم اندازهای تیم آب‌نشان ،ارائه خدمات تاسیسات بهداشتی ساختمان ها ،اعم از لوله کشی آب و فاضلاب همراه با خرید محصولات اصلی و به قیمت عمده می باشد.این سیاست تیم آب نشان به بازی برد-برد ،معروف می باشد،به اینصورت که ما لوله و اتصالات را با درصد سود پایین خدمت مصرف کنندگان ارائه می دهیم و برای جبران نیاز های مالی خود خدمات لوله کشی خدمت دوستان ارائه داده و در قبال خدمات ،سود کم حاصل از فروش را جبران می کنیم.

معرفی انواع خدمات تیم آب‌نشان

  1. لوله کشی آب به وسیله لوله های سفید تک لایه (پلی پروپیلن)
  2. لوله کشی آب به وسیله لوله های مولتی لایر (پنج لایه)
  3. لوله کشی فاضلاب به وسیله لوله های پلیکا (UPVC)
  4. لوله کشی فاضلاب به وسیله لوله های پوش فیت

عزیزان جهت درخواست خدمات انواع لوله کشی آب و فاضلاب ساختمان ها و استعلام قیمت لوله و اتصالات می توانند با تیم ما تماس حاصل فرمایند.

دکمه بازگشت به بالا
بستن