بلاگ

پیدایش پکیج ها

پکیج (compact combi boiler)

کامپکت کامبی بویلر که در کشور عزیزمان به پکیج معروف و شناخته شده است ، در سال های اخیر توانسته جایگاه خوبی را در تاسیسات و زیرساخت های ساختمانی کشور کسب کند.

تیم آب نشان با بهره گیری از متخصصان در امر تعمیر و نگهداری و نصب پکیج های گرمایش و آب گرم مصرفی توانسته پکیج های شما عزیزان را با کمترین هزینه و بهترین زمان ممکن تعمیرو نصب کند.همچنین شما عزیزان می توانید با شماره ما تماس گرفته و درخواست تکنسین مجرد و معقول را از ما داشته باشید.

درحال حاضر در ساختمان سازی ،نصب و اجراء پکیج برای گرم کردن خانه ها و گرم کردن آب گرم مصرفی یکی از اقدامات اجباری برای منازل شده است.یعنی برای اینکه ساختمان مورد تایید مهندس ناظر شرکت گاز رسانی قرار بگیرد ،ساختمان باید حتماً به سیستم پکیج مجهز شده باشد.

پکیج

در حال حاضر هر ساختمانی که در شهرهای بزرگ ساخته می شود باید به سیستم پکیج تجهیز شده و برای امور آب مصرفی و گرمایش ساختمان از پکیج استفاده می شود.

پکیج ها با گرم کردن آب مصرفی و با گرم کردن آب رادیاتور ها هم خانه را گرم نموده و هم کار آبگرم کن را انجام می دهد.

روش نصب و راه اندازی پکیج

نصب و راه اندازی پکیج ها نیاز به مقداری تخصص و مهارت دارد که ما با مشاوره و راهنمایی از تکنسین های تیم آب نشان در این قسمت قصد داریم به مقداری از آن اشاره کنیم.

برای نصب و راه اندازی پکیج ، باید مسیر های آب مصرفی و مسیر های سیستم گرمایش را بشناسیم .در زیر پکیج ۵ اتصال رزوه ایی وجود دارد که دو عدد از آن سایز ۱/۲ اینچ و سه عدد دیگر ۳/۴ اینچ می باشد.

رزوه های ۱/۲ اینچ مسیر ورودی آب سرد مصرفی و آب گرم مصرفی میباشد.

رزوه های ۳/۴ یکی مسیر رفت به رادیاتور ها و دیگری مسیر برگشت از رادیاتور ها میباشد.

یکی از رزوه های ۳/۴ اینچ که با متریال آلومینیوم است ورودی گاز شهری میباشد.

یکی از ضروریات برای نصب پکیج ها می توان به کیت نصب اشاره نمود که عبارتند از:

  • شلنگ های پکیجی ۵۰ سانت با سایز های ۱/۲ و ۳/۴ اینچ
  • لوله دودکش دو جداره برای خروج گاز های حاصل از احتراق
  • شیرهای ۱/۲ و ۳/۴ پروانه ایی یا تک ضرب
  • سختی گیر پلی فسفات
  • فیلتر مسیر گرمایش

البته نصب و راه اندازی پکیج نیاز به تخصص و مهارت و تجربه داشته که شما عزیزان می توانید با بهره گیری از متخصصین تیم آب نشان پکیج خود را با سیستمی کاملاً فنی و اصولی نصب و اجرا نمایید.

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن