بلاگ

لیست قیمت لوله و اتصالات

در این مقاله قصد داریم که روش تهیه لیست قیمت لوله و اتصالات آب و فاضلابی را خدمت شما همراهان گرامی ارائه دهیم وتخفیف های این لیست ها  را خدمت شما همراهان ارائه دهیم.

لیست لوله و اتصالات

لیست قیمت لوله واتصالات توسط شرکت های سازنده و تولید کننده لوله و اتصالات اعلام قیمت می شوند و توسط فایل های کتبی ودیجیتالی تحویل نمایندگی ها و مراکز خرید و فروش لوله و اتصالات می گردد.این لیست ها در یک سال ممکن است چندین بار تغییر کند.

بخاطر نوسانات بازار ایران و متاسفانه بخاطر تورم بی رویه در بازار ایران ،در سال های اخیر شاهد هستیم که یک لیست در طی یک سال چندین بار افزایش قیمت داشته است.

لیست قیمت لوله و اتصالات با همان قیمت اصلی باید در اختیار خریدار قرار گرفته و خریدار را از قیمت لوله و اتصالات واقعی آگاه و روشن ساخت.البته بعضی شرکت ها مانند شرکت گیتی پسند لیست خود را در اختیار همگان قرار داده تا عموم مردم بتوانند خریدی مطمئن و مقرون به صرفه داشته باشند.

شما همراهان عزیز جهت استعلام قیمت و درخواست لیست می توانید با ما تماس گرفته و از قیمت های واقعی مطلع شوید.

تخفیفات لیست های قیمت

شرکت ها لیست های قیمت را در اختیار نمایندگان خود قرار داده و از روی لیست تخفیفاتی را به نمایندگان خود می دهند.بعنوان مثال شرکتی لیستی را در اختیار نمایندگان و عاملیت فروش خود قرار داده و از روی لیست به میزان در صدی تخفیف می دهد .

نمایندگان محترم نیز بسته به میزان خرید ،خریداران مقداری در صد تخفیف را به خریداران داده و رضایت خریداران را بدست آورده  تا بتوانند جلب مشتری کنند.

تیم آب نشان نیز از آن جایی که بهترین و بالاترین درصد تخفیف را از شرکت های تولید کننده خواستار است و شرکت ها نیز درصد های تخفیف خوبی را به ما قائل شده اند ،میزان قابل توجهی از این تخفیف را بعنوان پیش کش به خریداران هدیه می دهد.

تفاوت لیست قیمت محصولات و میزان تخفیفات

لیست قیمت محصولات با هم کمی متفاوت می باشد و میزان درصد تخفیت نیز متفاوت می باشد .بعنوان مثال بعضی شرکت ها لیست خود را در اختیار نمایندگان قرار داده و هیچ گونه درصد تخفیفی روی این لیست به نمایندگان نمی دهند.

بعضی از شرکت ها نیز لیست قیمت آن ها کمی افزایش یافته و از روی لیست مقداری تخفیف به نمایندگان اعمال می کنند.در مجموع لیست هایی که تخفیف ندارند از قیمت پایین تری برخوردار هستند و لیست هایی که کمی افزایش قیمت دارند به همان میزان تخفیفی اعمال می کنند.

مثلاً بعضی از شرکت ها  اتصالات را ارزانتر و بعضی دیگر لوله را ارزانتر می فروشند ،این اختلاف قیمت ها آنقدر نمی باشد که شما بخواهید خود را درگیر تفاوت های قیمت های آن ها بکنید.بنابراین در دام مقایسه کردن برند ها نسبت به همدیگر نیافتید که بسیار زمان گیر بوده و از حوصله خارج می باشد.

نداشتن لیست قیمت بعضی از لوله و اتصالات

بعضی از لوله ها و اتصالات لیست قیمت ندارند و به صورت وزنی محاسبه می شوند که این محصولات معمولاً لوله و اتصالات فاضلابی هستند.در خرید محصولاتی که لیست قیمت ندارند باید کمی احتیاط خرج داد ،تا مورد سواستفاده قرار نگیرید.

البته موفیت در کسب و کار فروش ،اعتماد سازی هست که هر فروشنده ایی بخاطر اینکه آن را حفظ کند ،با زیاد گرفتن آن را خراب نمی کند.

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید

بستن
دکمه بازگشت به بالا
بستن