پوش فیتمحصول‌ها

پوش فیت

کاربرد و مزایای پوش فیت ها

در لوله کشی فاضلاب از پوش فیت ها استفاده می کنند. مزایای بارز آنها نصب و اجرای آسان و استاندارد و سرعت بالا می باشد. مزیت دیگر پوش فیت ها مقاومت فیزیکی بالای این لوله ها می باشد بطوریکه میزان شکنندگی آنها به حداقل ممکن رسیده است . یکی از مزایای بارز دیگر آن عملکرد صحیح سیستم لوله کشی در انبساط و انقباض طول مسیر لوله می باشد به اینصورت که در هنگام انبساط و انقباض ، سیستم لوله کشی از آب بندی خارج نشده و از کیفیت آب بندی کاسته نمی شود، این بخاطر ثابت نبودن لوله ها درهم می باشد.  در هنگام انبساط و یا انقباض های شدید کاسه نمدها به کمک سیستم رسیده و از حالت آبندی خارج نمی شود.

تکنولوژی بکار رفته در پوش فیت ها

تکنولوژی بکار رفته در پوش فیت ها برگرفته از تکنولوژی بکار رفته در ماشین آلات پیچیده میباشد که در فشار کاری و دمای کاری بالایی کار میکنند..یک نسل دیگر از پوش فیت ها معروف هستند به سایلنت یا بی صدا که یک لایه اضافه دیگر داشته که بعنوان عایق صوتی عمل کرده و ضریب عایق بالایی دارد که با تکنولوژی نانو ساخته شده است. بافت مولکولی و اتمی با مقیاس نانو که ۱۰ به توان -۹ میباشد که در لایه های پوش فیت استفاده شده و یکی از مدرنترین فناوری های روز دنیاست . همچنین عمل جرم گیری و رسوب گیری در مواد نانو به دلیل صیقلی بودن سطوح به حد اقل ممکن رسیده است.چون لوله ها و اتصالات بوسیله تکنولوژی پکینگ ها طراحی شده است به سیستم اجازه می دهد بدون اینکه در هم فیکس شده باشند عمل آبندی را به خوبی و راحتی انجام دهد.

استفاده از متریال پلی یورتان در پوش فیت

از پلی یورتان می توان در استحکام بخشیدن پوش فیت ها استفاده نمود.همچنین در تولید پکینگ لوله های پوش فیت می توان از پلی یورتان استفاده نمود ،در ضمن باعث افزایش کیفیت پکینگ های پوش فیت می شود.

بخاطر این امر  به شما پیشنهاد می شود که در سیستم فاضلاب منزل و یا مجتمع خود از پوف فیت ها که با سیستم آبندی بسیار خوبی طراحی شده و کار میکنند،استفاده کنید و حتماً در زمان استفاده پکینگ ها را با روغن مخصوص روانکاری که در مجموعه پوش فیت ها است روان کرده تا کارایی به حد اکثر خود برسد .                                با سپاس از بهترین و ماهرترین لوله کش تهران

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید

بستن
دکمه بازگشت به بالا
بستن